środa, 9 grudnia 2009

Ważne informacje po IV Konferencji "E-kształcenie..." i przed III Konferencją Naukową Studentów KN

Dziękuję wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się swoją pracą i obecnością do spektakularnego sukcesu konferencji. To przyjemność pracować z Wami.
Teraz garść czarnych ciapek:
  • niecierpliwie czekam na różne formy wypowiedzi Uczestników - do publikacji w różnych mediach. Niebawem będzie na nie za późno (poza lokalnymi mediami KNBB w grę wchodzą m. in. Gazeta Szkolna i EduNews.pl);
  • Równie niecierpliwie czekam na kopie elektronicznych zapisów z konferencji - niektóre wymagają oddania Autorom pod ocenę przed publikacją (prosili o to), niektóre zasługują na opublikowanie (i trzeba wspólnie zdecydować, które fragmenty są reprezentatywne; wszystkie powinny się ukazać w kanale knbielsko!);
  • pan Maciej M. czeka niecierpliwie na zdjęcie z wystąpienia Kuratora.
_____________________________________________________
III Ogólnopolska Konferencja Studentów Kolegiów Nauczycielskich we Wrocławiu odbędzie się w marcu.
W ubiegłym roku cztery ekipy odniosły duży sukces. Dwie z nich oddały formalny referat naukowy i obie zostały pozytywnie zrecenzowane (publikacja naukowa kończy się drukować, gratuluję!).
Zachęcam w tym roku PL3 i MI2 do pobicia poprzedniego sukcesu. jak rozumiem, mogę oczekiwać kontynuacji ePortfolia (MI2) oraz kontynuacji wideodydaktyki (MI2), zapraszam w związku z tym na czwartek do rozmowy o ramach. Jest także wiele innych możliwości. Zachęcam Polonistów, dla Was taki event powinien być szczególnie istotnym punktem w karierze. Reszta f2f.

Brak komentarzy: