środa, 10 listopada 2010

Proszę wszystkich o uporządkowanie i uzupełnienie danych na listach grup

Proszę o jak najszybsze uzupełnienie informacji na listach obecności. Na najbliższych zajęciach nie będę zmuszony ciąć punkty już nie grupom, ale konkretnym osobom. Puste pola starałem się oznaczyć na czerwono, proszę tego koloru nie używać do wizualnego oznaczania grup projektowych. Niektórzy linkują kontrakty jako adresy dokumentów zaliczeniowych, inni wcale, czasem linki nie są "klikalne". czasem jest jeden na grupę...
Udostępnienie mi jakiegoś dokumentu jest konieczne, żebym go zobaczył, ale nie jest wystarczające, abym go znalazł. Nawet nie będę się starał szukać. Jest link - jest dokument; nie widać linku - nie ma dokumentu, serwisu etc. Link daje się kliknąć. Nie da się - to nie jest link.  (podobnie, proszę nie przysyłać e-mailem pytań lub próśb dotyczących treści, które nie są zlinkowane w treści tego e-maila, to są podstawy komunikowania się w Sieci).
Proszę także, aby każdy szef grupy sformatował swój wiersz danych jako pogrubiony.
Wasze kontrakty (te, które są zlinkowane, innych nie szukam) mają obecnie najczęściej braki w rubrykach dotyczących milestones - miejsc i zakresów podsumowań etapów. Zatwierdzałem te z brakami, ale proszę pamiętać: wadliwa umowa nie przestaje być groźna wskutek podpisania, prawda? Proszę także pamiętać, że zmiany wprowadzane bez mojej wiedzy PO podpisaniu kontraktu byłyby fałszowaniem go.

Brak komentarzy: