wtorek, 8 listopada 2011

ZEWIEP rok III: Gratulacje po zajęciach 08.11.11 i uwagi przed praktykami

Dziękuję Wam wszystkim. :-)
Dzisiaj przy bardzo szczupłym czasie i bardzo licznych grupach udało nam się ustalić naprawdę wiele. Niektóre pomysły były rewelacyjne, jeżeli wam nie mówiłem, że jesteście świetne, to nadrabiam zaniedbanie: jesteście świetne.
To ważne, bo spotkamy się dopiero po przerwie, a czas płynie szybko. Gratuluję, że wytrzymałyście moje obcesowe podejście ;-) i mam nadzieję, że rozumiecie iż naprawdę nie było czasu na zatrzymywanie się nad problemami, które możecie rozwiązać same lub przy pomocy koleżanek. 
Tylko kilka osób wyszło bez tematów. Niby to niewiele, ale byłoby niedobrze, gdyby miały tracić czas do końca miesiąca podczas praktyk. Zachęcam do odwiedzin, będę w KN i w poniedziałki/wtorki, i np. w sobotę 19.11. Można wpaść w granicach 10-16-tej. Lepiej wcześniej upewnić się e-mailem.

Bardzo proszę o powpisywanie na listy obecności uzgodnionych tematów projektów, bo kilka występuje dwukrotnie - chciałbym móc pomóc w synchronizacji zakresów.

BTW: e-mailem nie da się negocjować tematów, kontraktów etc, bo e-mailem niczego się nie da negocjować - to nie to medium! Przypominam, bo niektórzy próbowali.
Do zobaczenia.

Brak komentarzy: